Archero Mod Apk (Tanrı Modu) v3.9.1 indir 2022
Icon

Archero Mod Apk (Tanrı Modu) v3.9.1 indir 2022

Habby
İsim Archero
Paket ismi com.habby.archero
Yayıncı Habby
Kateogri Aksiyon
Versiyon 3.9.1
Boyut 101
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri God Mode & One hit kill
Günceleme Tarihi
Yenilmez silahlar, Sınırsız yükseltme!Okçu Kahramanları!Varlığın kendisinin sizi yok ettiği bir dünyaya girin! Sizler, kötülüğün yaklaşan dalgalarına direnip yenebilecek tek g ...
İçindekiler
Rate this post

Archero APK, yalnız okçu kahramanın destekleyecek buz gibi bir arkadaşı olduğunda yeni ve daha benzersiz bir dönüşü işaretler. Şu andan itibaren, ideale yolculuk artık o kadar korkutucu olmayacak. Kendinizi bilinmeyen saldırılara karşı koruyun ve elbette en dikkate değer başarı ile bitirin! Cadılar Bayramı etkinlik modu güncellendi ve farklı güç kaynaklarını eşleştirmek ve kargo gemisi adı verilen yeni bir yer keşfetmek daha kolay!

BAŞARILI FARKLI STRATEJİ

Archero tam da bu tür bir eğlence. Zindan gibi karanlık ve korkutucu bir yerde, her yönden gelen tehlikelerden, farelerden ve uyanmış canavarlardan kaçmanın bir yolunu bulun. Bu rastgelelik çok eğlenceli getirecek. Ve ayrıca, bu benzersizlik benzersizdir! Bir zeka ve yetenek testi yapmak ve ardından pratikte oyuncunun profesyonelliği hakkında belirli değerlendirmeler yapmak gibi, farklı modların her birinde sürprizler yakalamanız gerekecek.

SÜPER GÜZEL VE ​​GERÇEK GRAFİK DÜNYASI

Fırça darbelerinden kullanılan renklere kadar çok hoş. Bu uyumlu denge gerçek güzelliktir. Tüm farklı arazi türlerinin üstesinden gelmek ve diğer tarafta sizi bekleyen heyecan verici şeyleri bulmak, şimdiye kadar yaşadığınız en uzun yolculuktur. Haritada daralacağını düşünmeyin, hayır! En çok haritaya, en çok dünyaya ve en zorlu çeşitliliğe sahip oyun. Haritada işaretlenmiş tüm yerleri gezmeyi de deneseniz iyi olur.

GARİP YARATIKLAR

Archero, bu garip yaratıkların korkunç bir yıkıcı güce sahip olup olmadığı ve dövüşlerinin içgüdüsel mi yoksa keskinleştirilmiş mi olduğu konusunda her zaman büyük bir soru işareti olmuştur. Öldürme görevini tamamladığınızda, mükemmel cevap için yapboz parçalarını saklayın! Onları hiçbir yerde görmeyeceğim, biliyorum! Hal böyle olunca da zorluk artacak ve hangi becerilere sahip olduklarını tahmin etmeniz gerekiyor. Birkaç gerçeği bilmek bu eşitsiz eşleşmeye umut verecek!

DAHA FAZLA YENİ EKİPMAN DESTEKLEYİN

Archero’da okçuların huzurunu keşfetme ve koruma yolculuğu, destek sisteminin gösterdiği özen nedeniyle her zaman özeldir. Oyuncular, daha güçlü olmak için sahip oldukları ekipmanı yükseltebilirler. Bu işlem size belirli bir miktar altın ve zaman alır, ancak verimlilik vaadi çok büyüktür. Kendi savaş istatistiklerinizi artırın ve en yüksek seviyeye ulaşın. Gerçek bir okçunun coşkusu ve adaleti seven yüreğiyle kahraman havuzuna kaydolun!

Cadılar Bayramı vesilesiyle güncellenmiş versiyonun varlığı, eğlenceyi daha da heyecanlı hale getiriyor. Daha fazla canavar türü olacak mı? Kabaklar gülümsüyor ve zombiler şehirde çıldırıyor; herkesin sana ihtiyacı var. Festival versiyonunu deneyimleyin ve başlattığımız anlamlı etkinlikler hakkında daha fazla bilgi edinin. Daha fazla etkinlik olacak, ileride daha büyük ödüller olacak!

GÜZELLERE HOŞ GELDİNİZ

Virtual World Archero, elit okçu takımının yeni üyelerini sıcak bir şekilde karşılıyor, sahip olduğu huzuru korumak için ormanlarda, çöllerde veya şehirlerde maceralar paylaşıyor. Becerilerinize inanıyoruz. Bunu önemserseniz ve insanların düzeltmesi gereken bilgileri yönetmemize yardımcı olacak bir inceleme bırakırsanız daha da iyidir. Yeni sürüm yakında duyurulacak. Bu fantastik alanda daha iyi oynayın!

ANA ÖZELLİKLER

  • Zindanda gezinmenize yardımcı olacak rastgele ve türünün tek örneği yetenekler.
  • Bu yeni evrende muhteşem gezegenler ve keşfedilecek yüzlerce harita keşfedebilirsiniz.
  • Daha önce keşfedilmemiş çok sayıda canavar ve akıllara durgunluk veren engeller sizi bekliyor.
    yenmek
  • Kendinizi yüksek kaliteli silahlar ve zırhlarla donatarak ve seviye atlayarak istatistiklerinizi artırın.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.3
1,645,609 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Archero Mod Apk (Tanrı Modu) v3.9.1 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram