Battle of Warships Mod Apk (Sınırsız Para) v1.72.12 indir 2022
Icon

Battle of Warships Mod Apk (Sınırsız Para) v1.72.12 indir 2022

Mobilegdc
İsim Battle of Warships: Naval Blitz
Paket ismi com.CubeSoftware.BattleOfWarships
Yayıncı Mobilegdc
Kateogri Aksiyon
Versiyon 1.72.12
Boyut 126
Gereken Sürüm Android 4.1 and up
MOD Özellikleri Unlimited Money
Günceleme Tarihi
Dünyanın dört bir yanından gelen oyuncularla 2. Dünya Savaşı temalı Multiplayer Oyunu!Savaş Gemileri Savaşı , 1942 savaşı ve deniz savaşı, deniz savaşları çevrimiçi ve çevrimdı ...
İçindekiler
Rate this post

Battle of Warships: Naval Blitz APK, modern savaş gemileri arasında oyuncuların becerilerini ve taktiklerini sergileyecekleri deniz savaşları sunuyor. Savaş gemisini kontrol etmek, uyum sağlayacağınız ve hassas saldırılar kullanacağınız farklılıklara sahip olacaktır. Aynı zamanda kullanabileceğiniz silahların sayısı tamamen çeşitlidir ve yükseltmelerle savaş gemilerinin gücü artırılacaktır.

Büyüleyici Deniz Savaşları

Battle of Warships: Naval Blitz’i deneyimledikçe, yoğun ve son derece büyüleyici deniz savaşlarında bolca eğlence bulacaksınız. Takım arkadaşlarınızla birlikte çalışacak ve karşınıza çıkan düşmanları yenmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda düşmanın hareketlerini yakalayıp isabetli bir şekilde saldırmak için birçok modern silaha ve destek ekipmanına sahip olacaksınız. Taktikler tamamen oyuna etkili bir şekilde uygulanır.

Oyuncular, savaş gemilerini kontrol etmek için ayrıntılı kontroller bulacaklar. Geminin kontrol düğmeleri gibi bazı öğeler biraz değiştirildi. Aynı zamanda, farklı durum raporu renkleri ile savaş geminizin silahlarının tamamen çeşitlendiğini de fark edeceksiniz. Böylece, tamamen savaşa odaklanacaksınız ve düşman ateşlenene ve tüm takım kazanana kadar sürekli olarak düşmana saldırılar düzenleyeceksiniz.

KULLANABİLECEĞİNİZ BİRÇOK SİLAH TÜRÜ

Battle of Warships: Naval Blitz’de bir savaş gemisi, hiçbir oyuncunun görmezden gelemeyeceği çeşitli heyecan verici silahlara tamamen sahip. Spesifik olarak, ilk silah, ateş etmeniz gereken yere nişan almanızı veya konumlandırmanızı gerektiren ikincil cephanedir. Düşmanlara menzilli saldırılar yapacak ve mesafeye bağlı olarak doğruluğu değişecektir. Torpidolar ve destek uçakları kaçırılmamalıdır.

Normal mermilerin aksine, düşmanlara bir miktar hasar vermek için mayınları kullanabileceksiniz, ancak oldukça yavaş hareket edecek ve oyuncunun hesaplamasını gerektirecektir. Aynı zamanda bu iki silahın bekleme süreleri de tamamen farklı olduğundan daha normal mermiler atabileceksiniz. Ayrıca, saldırınıza yardımcı olmak için sürekli olarak düşmanı hedef alan destek uçakları da bulacaksınız. Ayrıca geminin kararlı durumunu korumak için tamir edebilir, ateş edebilir, hızı artırabilir ve birçok destek elemanını yapabilirsiniz.

GÜÇLÜ SAVAŞ GEMİLERİNİ SERBEST BIRAKIN

1. Dünya Savaşı ve 2. Dünya Savaşı’ndan ilham alan güçlü tasarımlara sahip gemilerin bir listesi Battle of Warships: Naval Blitz’de görünebilir. Yani sahip olduğunuz kaynaklarla bunları toplayabilirsiniz. Spesifik olarak, farklı türde kaplar göreceksiniz ve elbette, olasılığa bağlı olarak farklı sayıda ödülün kilidini açacaklar. Şanslıysanız güçlü gemiler alacaksınız.

Her savaş gemisinin HP, hız, dönüş, müdahale gibi faktörleri yükseltmesi gerektiğinde işler burada bitmiyor. Aynı zamanda geminin mevzilerine monte edilen silahların sayısı da göz önünde bulundurulmalı ve kesinlikle sahip olduğunuz tüm parayı harcayacaklar.

Oyun, bir savaş gemisini kontrol ederken etkileyici savaşlara sahiptir:

  • Oyuncular, mevcut silah ve teçhizata sahip düşmanlarla her zaman tehlikeli olan benzersiz bir ortama girecekler.
  • Savaş gemisinin kontrolüne adapte olacaklar ve sahip olduklarından saldırılar başlatmaya başlayacaklar.
  • Her geminin silahı farklı bir özelliğe sahiptir ve bir sonraki saldırı için bekleme süresine dikkat etmeniz gerekecektir.
  • WW1 ve WW2’den simüle edilen çeşitli savaş gemileri oyuncuları cezbeder ve onları şans konteynırlarını açarak alır.
  • İyi koşulların korunmasına yardımcı olmak için gemide yükseltilebilen ve ekipmanı destekleyen birçok güçlü silah bulunur.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.3
544,485 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Battle of Warships Mod Apk (Sınırsız Para) v1.72.12 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram