Bloody Bastards Mod Apk (Sınırsız Para) v3.1.4 indir 2022
Icon

Bloody Bastards Mod Apk (Sınırsız Para) v3.1.4 indir 2022

Tibith
İsim Bloody Bastards
Paket ismi com.tibith.badboxing
Yayıncı Tibith
Kateogri Aksiyon
Versiyon 3.1.4
Boyut 65
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri Unlimited Money
Günceleme Tarihi
Eşsiz kontrollerle orta çağ destansı ragdoll dövüşüBloody Bastards, piç kardeşlerinize karşı savaştığınız fizik tabanlı bir ortaçağ dövüş oyunudur.Şampiyonlar arenasında ...
İçindekiler
Rate this post

Bloody Bastards APK, karakter animasyonlarını eğlenceli ve karmaşık hale getirmek için ragdoll fiziğini kullanan eğlenceli bir dövüş oyunudur. Yine de oyuncular, ortaçağ savaşlarında bir savaşçının nihai içgüdülerini gösteren olağanüstü ve yaratıcı dövüş stilleri yaratabilirler.

Bloody Bastards, oyuncuların iki kolu bağımsız olarak kontrol etmek için ikili joystick mekanizmasını kullanabilecekleri akıcı ve serbest akışlı kontrolü ile bilinir. Kontrol mekanizması da basittir, oyunculara silahları etkili bir şekilde kullanmak veya sonsuz eğlencenin tadını çıkarmak için daha fazla fikir verir. Ayrıca, karakterle ilgili tüm unsurlar gerçektir, çünkü oyuncu rakibin uzuvlarını kesebilir veya devre dışı bırakabilir.

SONSUZ EKİPMAN SİSTEMİ

Eşsiz ve yeni kontrol mekanizmasının yanı sıra, silah sistemi de oyuncuların gladyatörlerini donatması için sonsuz ve zengindir. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak, kademeli olarak daha gelişmiş ekipman türlerinin kilidini açacaklar, ancak aynı zamanda oyuncuları eğlendirmek için etkileyici hit kutularına sahipler. Ekipman ayrıca karakterleri ve performanslarını da etkiler, böylece oyuncular her savaştan en iyi şekilde yararlanmak için birçok farklı ekipman stili oluşturabilir.

ZORLU SEVİYELER VE ÖDÜLLER

Bloody Bastards, oyuncuların ana seviyelerin yanı sıra becerilerini geliştirmeleri için birçok zorlu günlük aktiviteye sahiptir. Bu zorlukların hepsinde sağlam düşmanlar ve yıkıcı silahlar bulunur, ancak oyuncular vücutlarının esnekliğini kullanabilir ve en iyi sonuçları elde edebilir. Özel mücadelelerden gelen ödüller, rakiplerin kullandığı rastgele bir öğe olacak ve oyuncunun diğer ilerlemelere daha derin dalmasına izin verecek.

EĞLENCE İÇİN ÇILGIN OYUN MODLARI

Oyun modlarının çeşitliliği, oyuncuların dövüş becerilerini geliştirmeleri için de uygun bir seçimdir. Çok fazla muhteşem ödülleri olmamasına rağmen, oyuncular sınırlarını daha iyi öğrenebilir ve her bir ekipman türü için yeni bir dövüş yöntemi icat etme fırsatı yaratabilir. Ek olarak, yan oyun modları, oyunculara bu oyunda hayatta kalmaları veya başarılı olmaları için birçok temel temel sağlamak için karakter özelleştirmesini de etkiler.

Bloody Bastards, ragdoll fiziği, dinamik ve eğlenceli dövüş mekaniği sayesinde sonsuz bir eğlence kaynağıdır. Bunun da ötesinde, ekstra aktiviteler, oyunu kalınlaştırmak veya oyunculara en canlandırıcı deneyimi sunmak için heyecan verici içeriklerdir.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.0
96,487 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Bloody Bastards Mod Apk (Sınırsız Para) v3.1.4 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram