Bus Simulator PRO MOD APK 1.9.2 (Money)
Icon

Bus Simulator PRO MOD APK 1.9.2 (Money)

Sir Studios
İsim Otobüs Simülasyonu Pro: Şöför
Paket ismi com.sir.simulator.bussimulatorpro
Yayıncı Sir Studios
Kateogri Simülasyon
Versiyon 1.9.2
Boyut 540
Gereken Sürüm Android 6.0 and up
MOD Özellikleri No
Günceleme Tarihi
otobüs simülasyonu ve şehirler arası otobüs oyunu simülatör ile şöför olun.
İçindekiler
Rate this post

Otobüs Simülasyonu Pro ile Meşhur Doğu Sahili boyunca uzanan yollarda yeni bir maceraya atılın. Süper gerçekçi sürüş deneyimi, sonsuz kişiselleştirme seçenekleri, sınırsız açık dünyası, şehir içi ve şehirler arası haritaları eğlenceli ve bağımlılık yaratan son otobüs sürme oyunu Otobüs Simülasyonu Pro ile şirketinizi kurun, karakterinizi oluşturun kendi imparatorluğunu kurmaya hazırlanın. Üç farklı oyun modu ile isterseniz serbeşt sürüş keyfi isterseniz belirli görevleri yerine getirdiğiniz eğlenceli maceraya atılın.

GERÇEK DİZAYN

Şimdiye kadarki en gelişmiş araç motorumuz ile, mobil cihazlardaki en üst seviye otobüs sürme deneyimini oluşturmak için, gerçek bir otobüs simülatörü ve sürüş keyfini birleştirmeyi amaçladığımız Otobüs Simülatörü Pro oyununda gerçek bir şoför gibi hissedin. Son teknoloji ve üstün yazılım, mühendislik bilgileri harmanlanarak oluşturulan bu oyun üstün bir kullanıcı memnuniyeti sunuyor.

CANLI YOLCU GERİ BİLDİRİMİ

Gelişmiş yapay zekamızın yardımıyla, mobil cihazlarda ilk kez, en sevdiğiniz aracı sürerken canlı yolcu geri bildirimi alacaksınız. Oyun içerisindeki birçok şehir ve özel oluşturulmuş rotaları tamamlarken, sizin için önceliği olan yolcularınızı mutlu etmeye ve onları üzmemeye dikkat edin!

SINIRSIZ ÖZELLEŞTİRME SEÇENEKLERİ

Garajdaki bir sürü seçenek arasından aracınızı seçin ya da Yaratıcılığınızı sergilemek için kendi otobüsünüzü tasarlayın! Viniller, jantlar, kaplamalar, boya ve otobüs parçaları için sağlanan sayısız özelleştirme seçeneği ile hayalinizdeki aracı yaratmak şehirler arası yolculuğa çıkmak Otobüs simülatörü ile parmaklarınızın ucunda. Tek sınırınız hayal gücünüz! Sınırsız özelleştirme seçenekleri sizi bekliyor istediğiniz renk, model, çekiş gücü ve hız ayarı hepsi otobüs simülasyonu pro’da sınırsız.

YEPYENİ AÇIK BİR DÜNYA

Yeni uçsuz bucaksız açık dünyamız, birbirinden farklı şehirlerimiz ile yolculuğa çıkın. Tasarladığımız gerçekçi şehir ve şehirler arası duraklarımız ile mobil cihazlardaki en iyi otobüs sürme deneyimini canlı trafikte aracı sürerken yaşamak için hemen indirin!

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.1
4,195 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Bus Simulator PRO MOD APK 1.9.2 (Money)
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram