Castle Crush Mod Apk (Sınırsız Para) v4.8.0 indir 2022
Icon

Castle Crush Mod Apk (Sınırsız Para) v4.8.0 indir 2022

Fun Games For Free
İsim Castle Crush:Strateji Kart
Paket ismi com.tfgco.games.strategy.free.castlecrush
Yayıncı Fun Games For Free
Kateogri Strateji Oyunları
Versiyon 4.8.0
Boyut
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri Unlimited Money
Günceleme Tarihi
Çok oyunculu strateji oyunu. Kart toplayıp düşmanlarınla çarpış!
İçindekiler
Rate this post

Castle Crush APK, herhangi bir oyuncunun bir orduyla savaşma veya komuta etme yeteneğini geliştirir. Krallıklarının en sorumlu başkanları olacaklar. Dünya kaotik olduğunda ve her zaman şiddetli çatışmalar olduğunda, savaşmak için de güçlü olmalısınız. Oyuncular, komplocu işgal operasyonları ve seviye atlama yoluyla yeni güç kartlarının kilidini açan sırayla alacaklar. Ortadan kaldırılması gereken birçok zor görev ve yüzlerce başka oyuncu var. İhtiyacınız olan tüm bilgiler yenilenmiş bir gelen kutusunda mevcuttur.

EN YOĞUN ÇATIŞMALARI DÜZENLEYİN

Savaş, Castle Crush’ın ilgi çekici yerlerinden biri olmuştur. Oyuncular kazanma sevincine kapılırlar; yenilirlerse de bir üzüntü duygusuna kapılabilirler. Bununla birlikte, dramatik çatışmalar devam etmek için hala nedenlerdir. Savaşçıların, kafaların ve dev ejderhaların katılımıyla bu yoğun bir savaş olacak. Senin görevin rakibi hedef almak ve kalelerini düşürmek. Posta kutunuzu kontrol etmek ve her gün görevlerinizle ilgili en son bildirimleri almak çok önemlidir.

Her oyuncunun gücü, elde ettikleri seviye istatistiklerinde gösterilir. Planlarda en iyi çözümü bulmak için rakibin seviyesinden önce size danışılacaktır. Efsanevi bir kabilenin üyesi olarak, güçlü karakterlerin gelişimine karar verme hakkını elinde bulundurarak yüzlerce zorlukla karşılaşacaksınız. Ancak basit oyun oynama, uygulama taktikleri ve ustalıkla kısa sürede bunların üstesinden geleceksiniz.

KARTLARI TOPLA VE ORDUSUNU BÜYÜT

Castle Crush’ta bir ordunun en önemli kısmı kartlardır. En güçlü kadroya sahip olmak için oyuncular, güç kartlarının onları desteklediğinden emin olmalıdır. Savaşçı önemli bir karakterdir. Savaşçıların listesi çok fazla alan bırakıyor. Ancak, yalnızca tüm kartları topladığınızda bunların kilidini açacaksınız. Birçok kartın kombinasyonu, gücü simgeleyen yıldızların sayısını artırmaya yardımcı olur. Oyuncular birçok dev ejderha arasındaki yüzleşmeye tanık olacaklar. Çoğu ejderhanın efendisi olmak, ölüm yakınken gidişatı tersine çevirmenize yardımcı olacaktır.

HAZİNE SANDIĞINI AÇIN VE KUPONLAR OLUŞTURUN

Herkesin Castle Crush’ta deneyimlemek için sabırsızlıkla beklediği en unutulmaz kısım sandıkları açmak. Rakiplerinizi başarıyla aştığınızda ve binaların yıkılmasına neden olduğunuzda, hak ettiğiniz bir ödül alacaksınız. Herhangi bir rakibi yendiğinizde, mağlup edilen krallığın boyutuna göre sistem sizin için uygun ödül miktarını hesaplayacaktır. Hazine sandıkları tüm ödüllerinizi içerir ve madeni paralar vazgeçilmez olacaktır. Sonraki, güç kartlarının görünümüdür. Seviyenizi ve savaşçı kartında görüntülenen yıldız sayısını yükseltmenize yardımcı olurlar.

SANAL DÜNYADA ZOR HAYATI YAŞAYIN

Castle Crush, oyuncuların dev kalelerde zorlu bir hayat yaşamasına izin verecek. Sadece bir kral gibi yaşamakla kalmıyor, aynı zamanda çözülmesi gereken birçok görev var. Bunlardan biri, skor tablosunda en yüksek konuma kimin sahip olacağını bulmak için diğer birçok oyuncuyla savaşmaktır. Tüm karakterler kartta gösterilecek ve görüntülenen yıldız sayısına göre güç kaynağı olarak tanımlanacaklar. Her maç, daha fazla deneyim öğrenmeniz için yaklaşan karşılaşma için kapasitenizi geliştirmeniz için bir fırsattır. Sürüm değişiklikleri veya güncellemeleri size düzenli olarak bildirilecektir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Sadece sizin ve diğer oyuncuların uzun süreli savaşlara daldığı zorlu bir dünyada hayatta kalmaya çalışın. Gerçekleştirilen her tur, iki kişiden biri kazanana kadar sürecek.
  • Bu karşılaşmaların heyecanı, dev ejderhaların kontrol edilemez gücüne, bir krallığın hızlı düşüşüne ve en güçlü savaşçılara yansır.
  • Kazandıktan sonra, oyuncunun ödülü, yeni seviyeleri açan anahtardır, hazinelerle dolu sandıklar, pek çok savaşçı yükseltmesi ve nadiren gördüğünüz canavarlar.
  • Bu sıralama maçında itibar çok önemli bir şeydir. Ancak zirveye ulaştığınızda, başkalarını korkutmak için birçok güce sahip etkili bir figür olacaksınız.
  • Bir dizi sürükleyici görsel deneyim, yüksek kaliteli silah çarpışma sesleri ve oyundaki diğer kişilerle bağlantınız aracılığıyla savaşı keşfedin.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.2
1,413,741 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Castle Crush Mod Apk (Sınırsız Para) v4.8.0 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram