Counter Attack Team 3D Shooter 1.2.72 Apk + Mod + Data
Icon

Counter Attack Team 3D Shooter 1.2.72 Apk + Mod + Data

Seven Bulls Games
İsim Counter Attack Multiplayer FPS
Paket ismi com.SevenBulls.CounterAttackShooter
Yayıncı Seven Bulls Games
Kateogri Aksiyon
Versiyon 1.2.72
Boyut 53
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri Para
Günceleme Tarihi
Counter Attack, bir oyunda 10 kişiye kadar olan sürükleyici bir Çok Oyunculu FPS'dir!Counter Attack Çok Oyunculu FPS, hızlı tempolu bir taktik Çok Oyunculu Birinci Şahıs Nişancı oyunudur ...
İçindekiler
Rate this post

Counter Attack Team 3D Shooter Apk, dramatik çekim sahneleri olan savaş oyunları türüne aittir. Ülkeyi koruma ve masum insanları kurtarma görevinde cesur bir asker olarak oynayın. Kahraman takım arkadaşlarıyla savaşa katıl; güzel atış aşamalarıyla düşmana saldırmak için en güçlü silahları kuşanmanız gerekecek. Oyun, en gerçekçi deneyimi sağlamak ve savaş alanında sonsuz eğlencenin tadını çıkarmak için sezgisel 3D grafiklerle tasarlanmıştır.

TAŞINMAZ SAVAŞ ORTAMI

Oyun, gerçek fantezi savaş ortamını yeniden yaratan gerçek 3D grafiklere sahiptir ve her zamankinden daha yoğun ve muhteşem bir savaş sunar. Savaş ortamı hareketsiz olduğundan, pusu stratejileri ile kendinizi donatmalı, güvenli bir saklanma yeri bulmalı ve size ve takım arkadaşlarınıza en uygun silahı seçmelisiniz – kolay görüntüleme için birden çok dönüş açısına sahip basit bir kontrol sistemi.

ASKERİN GÖREVİ

Kahraman bir asker olarak oynayın; senin görevin ülkeyi korumak ve insanları güvende tutmak. Terör saldırıları pek çok masum insanın düşmesine neden olur; Bir askerin sorumluluğuyla boş boş oturup ülkenizi düşmanın eline bırakamazsınız. Ordu görevinin bir parçası oldunuz; savaşta en hafif silahları alacaksınız, bu yüzden düşmanı daha verimli bir şekilde yok edebilmek için mükemmel bir stratejiye sahip olmanız gerekiyor. Güzel atış hareketleriyle gizli yerleri bulun ve düşmanları şaşırtın.

CANLI SES EFEKTİLERİ

Oyun, sadece birkaç kolay işlemle basittir, ancak oldukça çekicidir. Pürüzsüz hareket efektleri ve ürkütücü müzikle birleşen canlı ses efektleri, sizi heyecan verici ama aynı derecede heyecan verici savaşlara götürür. En iyi deneyim, yüksek çözünürlüklü grafikler ve gerçekçi çekim ile sağlanır. Modern silah sistemleri, savaşta size yardımcı olarak savaş alanında gerçek bir kahraman olmanızı sağlar.

ANA ÖZELLİKLER

  • Çeşitli modern, en gelişmiş silahlar savaşta sizi destekliyor.
  • Oyunculara gerçekçi bir deneyim yaşatmak için grafikler yüksek kalitede 3D olarak tasarlanmıştır.
  • Taşınmaz savaş ortamı, düşmanlarınızı kolayca yok etmeniz için birçok güvenli saklanma yeri keşfedin
  • İnanılmaz müzik ve gerçekçi silah sesleri ile canlı ses efektleri, heyecan verici maçın tadını çıkarın.
  • Gizli görev, düşmanın tepki verememesi için saldırıları kolayca gözlemlemeniz ve şaşırtmanız için birçok açıyı destekler.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.1
273,061 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Counter Attack Team 3D Shooter 1.2.72 Apk + Mod + Data
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram