Ekran Kaydedici V Recorder
Icon

Ekran Kaydedici V Recorder

Videoshow Enjoymobi Video Editor & Video Maker Inc
İsim Ekran Kaydedici V Recorder
Paket ismi screenrecorder.recorder.editor
Yayıncı Videoshow Enjoymobi Video Editor & Video Maker Inc
Kateogri Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Versiyon 6.4.1
Boyut 48
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri No
Günceleme Tarihi
Oyunu sesle kaydedin, ekran görüntüsünü filtreyle düzenleyin
İçindekiler
Rate this post

Android cihazlarda kesintisiz ekran, oyun ve video kaydı yapabilen V Recorder, aynı zamanda çok özellikli bir video düzenleyicidir.

VideoShow Recorder ile oynadığınız oyunu kaydedebilir, tek dokunuşla ekran görüntüsü alabilir, kaydettiğiniz videoyu filtre, efekt ve müzik ekleyerek düzenleyebilirsiniz. VideoShow Recorder, root veya video kayıt süresi sınırlaması olmadan yüksek kalitede video kaydetme ve net ekran görüntüsü alma fırsatı sunar. Telefonunuzda dahili ve harici seslerle birlikte ekran kaydı yapabilir, kayıt sırasında ekranda çizim yapabilirsiniz.

Çok Özellikli Kaydetme:
– Ekran kaydının veya ekran görüntüsünün çerçevesiz olması için kayıt penceresini kolayca gizleyebilir, en-boy oranını geniş ekran, dikey veya kare olarak değiştirebilirsiniz.
– Ekran kaydı yaparken dahili sesleri de kaydedebilirsiniz.
– Pencere içinde pencere (PiP) özelliklerini ayarlayabilirsiniz. Varsayılan PiP özelliklerini tercihlerinize göre değiştirebilirsiniz.
– GIF kaydedici: Tek tıkla GIF kaydedin, videoyu GIF’e dönüştürün. Kolay kullanımlı GIF düzenleyici ile hareketli GIF’ler oluşturun ve düzenleyin.
– Facecam kaydedici: Ekran kaydı yaparken kameranızı etkinleştirerek kendinizi de kaydedin.
– Fırça: Kayıt sırasında ekrana istediğinizi yazın veya çizin.
– Kesintisiz ekran kaydı yapmanızı sağlayan V Recorder ile video ve canlı görüşmelerinizi kaydedebilir, ekran görüntüsü alabilirsiniz.
– Telefonunuzun ekranını tek dokunuşla sesiyle birlikte kaydetmeye başlayabilir, tek dokunuşla duraklatabilir, tek dokunuşla devam edebilirsiniz.
– Kolay kullanıcı arayüzü ile oyun oynarken, görüntülü görüşme yaparken ve canlı gösterileri izlerken kolayca ekran görüntüsü alabilir, ekran kaydı yapabilir ve kaydettiğiniz görüntüleri düzenleyebilirsiniz.
– Yüksek kalitede video kaydı yapmanızı ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlamanızı sağlayan bu ekran kaydedici, yatay veya dikey boyutlandırılmış videonuzu HD olarak kaydetme fırsatı sunar. Video ayarlarını ihtiyaçlarınıza göre değiştirip videonuzu net görüntü kalitesiyle kaydedin.

Profesyonel Video Düzenleme:
– Popüler filtreler: Videolarınızı özelleştirmeniz için popüler filtreler sunuyoruz.
– Sevimli çıkartmalar: Eğlenceli çıkartma ve GIF’ler ekleyerek harika videolar oluşturabilirsiniz.
– Temalar: Tüm videolara uygun popüler temalar sunuyoruz.
– Lisanslı müzik: Videonuz için müzik indirebilirsiniz veya cihazınızda bulunan müzikleri kullanabilirsiniz. Ses kaydedici ile kendi sesinizi kaydedebilir, çizgi karakter veya robot sesleri kullanarak videonuzu özelleştirebilirsiniz.
– Çok özellikli video düzenleyici: Kaydettiğiniz videoyu kolayca ters çevirin, döndürün, kırpın, kalitesi bozulmadan sıkıştırın, hızlandırın veya yavaşlatın.
Hız kontrolü: Videonuzun hızını kolayca ayarlayın.
– Sihirli fırça: Benzersiz bir video oluşturmak için ekrana dokunarak istediğiniz çizimleri yapabilirsiniz. Görünmesini istemediğiniz alanları bulanıklaştırabilir, mozaikler ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız videoyu GIF’e dönüştürebilirsiniz. VideoShow Recorder harika videolar hazırlamanız için profesyonel düzenleme araçları sunar.

Kaydettiklerinizi arkadaşlarınızla paylaşın:
– Telefonunuzun ekran kaydını VideoShow oyun kaydedici ile HD veya hızlı modda dışa aktarabilirsiniz.
– Mikrofon ile sesinizi kaydederek videonuzu kişiselleştirebilirsiniz.
– Canlı görüşmelerinizi kesintisiz bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Ses ve düzenleyici özellikleri bulunan VideoShow ekran kaydedici, akıllı telefonunuzla tüm değerli anlarınızı yakalamanızı, ekran görüntüsü almanızı ve görüntülerinizi düzenlemenizi sağlayan çok işlevli bir uygulamadır.

Yasal Uyarı:
1. Bu uygulama bir kayıt aracıdır ve YouTube ile bir ilişiği yoktur. Lütfen bu uygulama ile kayıt yaparken tüm YouTube platform şartlarına uyunuz.
2. Video sahiplerinin telif haklarına saygı göstermekteyiz. Lütfen bu uygulama ile kayıt yapmadan önce video sahibinin iznini veya onayını alınız.

Download Ekran Kaydedici V Recorder for Android

  • Download APK File v6.4.8 

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.4
1,449,403 toplam
5  
4  
3  
2  
1