Exile Survival – Survive to fight 0.52.0.2959 (Full) Apk + Mod
Icon

Exile Survival – Survive to fight 0.52.0.2959 (Full) Apk + Mod

Pride Games
İsim Exile: hayatta kalma oyunları
Paket ismi com.pgstudio.exile.survival
Yayıncı Pride Games
Kateogri Rol Oyunu
Versiyon 0.51.1.2922
Boyut 136
Gereken Sürüm Android 5.1 and up
MOD Özellikleri No
Günceleme Tarihi
Kıyamet sonrası adada hayatta kalma oyunu online. Açık dünyada hayatta kal!
İçindekiler
Rate this post

Aksiyon rol yapma oyunlarını seviyorsanız ve garip yeni topraklarda heyecan verici maceralar yaşamak istiyorsanız, Exile Apk sizin için uygundur. Bu oyundaki göreviniz hayatta kalmak ve savaşlarda sizi desteklemek için yiyecek, malzeme ve kaynaklar bulmaktır. Ayrıca, size saldırmak isteyen düşmanları yok etme ve diğer birçok oyuncuyla birleşerek güçlü bir kabile oluşturmak, tüm savaşları kolayca aşmanıza yardımcı olma görevini de üstlenmelisiniz.

HEYECAN VERİCİ 3D RPG TARZI SİMÜLASYON OYUNU

Bir ortaçağ ve kıyamet aksiyon rol yapma oyunu, ilgi çekici bir hikaye ile birlikte benzersiz fantezi unsurlarına sahiptir. Hikaye, size pek çok harika deneyimler yaşatan, gelişimi zirvede olan büyük bir antik uygarlık hakkındadır. Küresel ısınma ve eski büyük mirasın onarılamaz kayıpları burayı ıssız bir çöle dönüştürdü.

Oyunda daha uzun süre hayatta kalmanızı sağlayacak çeşitli kaynaklar elde etmek için teknolojiyi kullanacaksınız. Kıyamet sırasında, sert bir çölün ortasında, hiçbir silahınız, giysiniz veya kendinize ait bir sığınağınız olmadan uyanırsınız. Hayatta kalabilmek için malzeme bulmalı ve tüm saldırganlarla kendi başınıza savaşmalısınız.

ANKET İÇİN İŞLEMİ KULLANIN VE KENDİ SAVAŞ ALANINIZI OLUŞTURUN

Hayatta kalma inşaatı Sürgün’de yapılacak en önemli şeylerden biridir ve bir konut inşa etmek için kahramanın el becerilerini gerektirir. Saldırganların saldırılarına ve ölümcül yaratıkların tehdidine dayanmak için ona sığınacaksınız.

HEYECAN VERİCİ İŞLEM VE İNŞA MODLARI

Oyun, şiddetli savaşlar için yeni zırhlar ve silahlar üretmeniz için size benzersiz bir işlev sunuyor. Bu şansa bağlı bir oyun değil; her şey senin elinde olacak ve senin kararın olacak. İlk önce kaynakları toplamanız, ardından ihtiyacınız olan ekipmanı oluşturmak için kaynakları işlemeniz gerekir. Çöldeki yorucu savaşlardan sonra dinlenmek ve sonraki savaşlar için yeniden şarj olmak için eve dönebilirsiniz. Ayrıca, eşya yapmak ve evinizi güvenli bir sığınak ve harika bir kale yapmak için barınağınızı daha sağlam inşa etmelisiniz. Sizi düşmanın dış vahşetinden koruyan yerdir.

YERLERİ KEŞFEDİN VE KAYNAKLARI TOPLAYIN

Exile, en iyi rol oynama için gerçekçi ve canlı kıyamet ortamına sahip ilk açık dünya hayatta kalma oyunlarından biridir. Buna ek olarak, bazı benzersiz antik uygarlıklar ve garip yeni düşmanlarla gizemli ormanları keşfedeceksiniz. Vahşi doğada ölümcül bir hayata atılın, uğursuz zindanlarla yolunuza göre savaşın ve düşmanlarınıza üstünlük sağlayın. Veya heyecan verici ve heyecan verici bir aksiyon ile kara bir çölde savaşacaksınız. Değerli ganimetler elde etmek için kazanın ve üssünüzü, zırhınızı ve gücünüzü artırmanıza yardımcı olacak benzersiz kaynaklara sahip olun.

HEYECAN VERİCİ SAVAŞLARDA TEHLİKELİ DÜŞMANLARLA MÜCADELE

Bu aksiyon RPG oyunu sizi akrep, amazon, kaplan, örümcek vb. gibi birçok vahşi ve güçlü rakibe götürecek. Gücünüzü gösterebilir ve yarattığınız benzersiz zehirli silahlardan darbeler çıkarabilirsiniz. Bu RPG oyununun dünyasında ne kadar ilerlerseniz, karşılaştığınız rakipler o kadar güçlenecek ve savaş yolunuzda o kadar zorlaşacaksınız. Savaşların sonunda, savaşta esnek olmanızı gerektiren bir saldırı ile patron ve onların köleleriyle tanışacaksınız.

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu hayatta kalma oyununda gizemli tüccarlarla tanışın ve verilen tüm görevleri tamamlayın ve bu hayatta kalma oyununda feci savaşlardan sağ çıkın.
  • Eşsiz tarifler bulun ve silahlar veya teçhizat araçları üretin, güzel savaş yerlerini ziyaret etmenize ve özel ganimetler kazanmanıza yardımcı olun.
  • Bu çorak arazide hayatta kalabilmek için avlanmayı öğrenin ve zengin yiyeceklerle dolu yay ve tatar yayları yapmak için güvenli bir sığınak inşa edin.
  • Akrepler, kaplanlar, örümcekler gibi çeşitli benzersiz ve yüksek hasarlı düşmanlarla savaşın… Bu nedenle, onları ve diğer güçlü patronları silahlarla yok etmek için doğru savaş stratejisine sahip olmanız gerekir. Hazırladığınız savaş gazı.
  • Gerçekçi kıyamet ayarlarıyla yeni yerleri, vahşi doğa, çöl veya orman gibi savaş alanlarını keşfedin. Ayrıca zırh yapmak, üssünüzü güçlendirmek ve uygun ulaşım araçları yapmak için çeşitli kaynaklar toplayın.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.4
34,622 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Exile Survival – Survive to fight 0.52.0.2959 (Full) Apk + Mod
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram