Hunter Assassin 2 MOD APK 1.086.01 (Sınırsız Elmas)
Icon

Hunter Assassin 2 MOD APK 1.086.01 (Sınırsız Elmas)

Ruby Game Studio
İsim Hunter Assassin 2
Paket ismi com.rubygames.hunterassassin2
Yayıncı Ruby Game Studio
Kateogri Aksiyon
Versiyon 1.086.01
Boyut 108
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri No
Günceleme Tarihi
2D Taktik Aksiyon Nişancı2020'nin dünyanın en çok indirilen beşinci oyununun merakla beklenen, aksiyon dolu devamı!Düşmanlarınızı yenmek için gölgeleri ve çevrenizi kullanmak üze ...
İçindekiler
Rate this post

Hunter Assassin 2 Apk, kurgusal karakterler arasındaki güç savaşlarıyla bitmek bilmiyor. Bir oyundaki her oyuncu, temsili bir karakter seçebilecek ve hayatta kalmak ve düşmanları yok etmek için çevik hareketleri birleştiren hareketleri kullanabilecek. Uygun bir strateji geliştirmek ve plana göre yürütmek gerekir. Arena moduna entegre edilen oyunun yeni unsuruna ve deneyimi daha da eğlenceli hale getirmeyi vaat eden iyileştirmelere hoş geldiniz!

PROFESYONEL KATİL EĞİTİMİNE KATILIN

Ortam ne olursa olsun, Hunter Assassin 2, aynı seviyedeki oyunculara karşı keşif içeren zorluklara ev sahipliği yapacak. Yeni bir oyuncunun engellerle birleşen karanlık ortamda suikastçının faaliyetlerine alışması zor olacaktır. Ancak, bunları yolculuğunuz için nasıl kullanacağınızı biliyorsanız, bu da bir avantajdır. Engellerin arkasına saklanın ve aniden karmaşık durumlar yaratabilecek gibi görünün.

DENEYİM VE DEĞERLİ ÜRÜN TOPLA

Rakip Hunter Assassin 2’yi ortadan kaldırırken, her av ve tarama, düşen öğeler arasından ihtiyacınız olan öğeyi almanıza ve seçmenize izin verirse daha ilginç. Hepsinin şu anda sahip olduğunuz gücü veya silahı geliştirmek için kullanılabilecek bir değeri var. Yeni arkadaşlarla tanışın, arkadaşlar edinin veya birbirinizle yüzleşin, mekanın giderek küçüldüğü son dakikaya geçin.

Hunter Assassin 2’de verilen ödüller, mağazada satılan eşyaların satın alınmasına da katkıda bulunuyor. Fonksiyonel gıdalar, silahlar gibi birçok çeşidi ve kostüm, şapka, sırt çantası gibi diğer ekipmanlar bulunmaktadır. Silahlara gelince, küçük parçaları değiştirerek ve onları madeni paralarla veya her gün topladığınız şeylerle yükselterek yenileyebilirsiniz. Kıyafetlerini değiştir ve en uygununu bul. Bir saldırı seli durumunda kuşatmadan çıkmak için daha akıllı bir strateji ile başlayın. El fenerinden gelen ışıktan kaçının; karanlık engeller görevi yerine getirmenize yardımcı olacaktır.

ÖZEL HAYATTA KALMA SAVAŞINI BAŞLAT

Hunter Assassin 2, küçük oyuncuların yok edilmesinin arkasında daha büyük canavarlarla karşılaşacağınız zaman daha akılda kalıcı; yutması zor patronlardır; stratejiniz nedir? Her şey çok belirsiz, karanlıkta en yoğun çatışmalara hazır, önerilen günlük görev zincirini tamamlamak için silahları ve becerileri ustaca kullanıyor. Etkinliklere katılın ve harika ödüller kazanın. Her yolculuktan sonra bir inceleme bırakmayı unutmayın!

 

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.1
83,695 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Hunter Assassin 2 MOD APK 1.086.01 (Sınırsız Elmas)
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram