Idle Toilet Tycoon Mod Apk (Sınırsız Para) v1.2.11 indir 2022
Icon

Idle Toilet Tycoon Mod Apk (Sınırsız Para) v1.2.11 indir 2022

Mint Y Games
İsim Toilet Empire Tycoon
Paket ismi com.wali.idletoilet
Yayıncı Mint Y Games
Kateogri Gündelik
Versiyon 1.2.11
Boyut 46
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri Unlimited Money
Günceleme Tarihi
"Toilet Empire Tycoon" tuvalet temalı bir simülatör iş oyunudur!Otel kralı? Park kralı? Süpermarket, spor salonu, hapishane, hatta kumarhane kralı? Tuvalet patronunu tanıyor musun? "Toile ...
İçindekiler
Rate this post

Idle Toilet Tycoon Mod Apk , oyuncuların kolayca erişebileceği madenlerde madencilik üzerine boşta bir oyundur. Oyunun mekaniğini tanıyabilecek ve sizin için en etkileyici ürünleri yaratmalarını sağlamanın yollarını bulabileceksiniz. Aynı zamanda oyun sırasında, karakterlerin madencilik verimliliğini artıran ve yeni öğelerin kilidini açmak için paraya sahip olan yükseltme öğeleri de buluyorsunuz.

MADEN ARAMA YOLCULUĞU

Idle Miner Tycoon’da oyuncu, madenci olarak çalışan bir karakteri takip edecek ve bir madenin kapısını havaya uçurduğunda, içinde birçok farklı altın ve gümüş mücevher olduğunu keşfediyor. Böylece, zaman içinde çok para kazanmak için kaynakları keşfetme ve toplama sürecine başlarken ona ve tahkimatlarına katılacaksınız. Oyun, oyuncular için boşta bir oyun sunuyor, bu nedenle kontroller veya aşırı karmaşık oyun mekaniği hakkında endişelenmelerine gerek kalmayacak.

Kullanıcılar oyun ekranını 2 boyutlu bir perspektiften gözlemleyecek ve oyun alanı üç ana alana bölünmüştür: madende kaynak toplamaya ayrılmış alan. Asansör alanı, onları zemin alanına taşıyacak alan olacak ve işlem sonunda onları gerekli alana taşıyacak bir işçi olacaktır. İşlem tamamlandığında, parayı alacaksınız. Tutar, gönderiminiz sırasında gösterilecektir.

İŞLEMİ DOĞRU TAMAMLAYIN

Idle Miner Tycoon’u ilk başlattığınızda işiniz, üç bölgedeki üç çalışanın da süreçlerini doğru bir şekilde takip ettiğinden emin olmanız gerektiğidir. Spesifik olarak, süreçlerinden geçmek için üzerlerine tıklamanız gerekecek ve zaman içinde onlar bir gönderiyi tamamladıktan sonra aynı işi yapmaya devam edeceksiniz. Erken oyunda çok önemlidir çünkü çalışmayı bırakabilirler ve işi yapmaya teşvik edecek kimse yoktur.

Her şeyi otomatik olarak yaptıysanız, kullanıcıların bir yönetici tutması gerekir. Bu çalışanların yanında bir silüet göreceksiniz ve onu seçtiğinizde yönetici kiralamak için ihtiyacınız olan para miktarını göreceksiniz. Her yöneticinin görebileceğiniz etkileyici becerileri ve bu etkilerin süresi vardır. Yani oyuna girmeseniz bile para kazanma devam edecek ve etkileyici miktarda para aldığınızı göreceksiniz.

PERSONELİ YÜKSELTİN VE DERİN ZEMİNLERİN KİLİDİNİ AÇIN

Idle Miner Tycoon’da bir çalışana tıkladığınızda, kullanıcı karakter parametrelerinin bir tablosunu görecek ve yükseltme öğesine tıkladığınızda istatistikler artacaktır. Oyun, yükseltme düğmesinin birden çok kez yükseltilmesini önlemek için tek seferde yükseltebileceğiniz bir sayı sunar. Ayrıca belli bir seviyeye geldiğinizde bazı alanlar yeni bir çalışan olarak görünecek ve üretimde yüksek verimlilik yaratacaktır. Bu, yöneticinin becerilerini birleştirirken işe yarayacaktır.

Yöneticilerin becerilerini tam o anda kullanmayı seçebilirsiniz ve farklı alanlardaki becerileri farklı olacaktır. Örneğin madencilik alanında, üretim hızını artıran bir beceri elde edebilirsiniz ve sadece onu kullanarak, işçiler madenciliği daha hızlı gerçekleştirecek ve daha fazla ürün üretecektir. Çalışan sayısı artarsa ​​ve derin katmanlarda madencilik yaparsa kazanacağınız para miktarını hayal edin. Madencilik katmanının kilidini açmak için belirli bir miktar para harcamanız gerekecek.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.5
23,554 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Idle Toilet Tycoon Mod Apk (Sınırsız Para) v1.2.11 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram