LifeAfter MOD APK v1.0.214
Icon

LifeAfter MOD APK v1.0.214

Netease Games
İsim LifeAfter
Paket ismi com.netease.mrzhna
Yayıncı Netease Games
Kateogri Rol Oyunu
Versiyon 1.0.214
Boyut 3 GB
Gereken Sürüm Android 4.1
MOD Özellikleri Unlimited Money/Full Version
Günceleme Tarihi
Açık Dünya Kıyamet Günü Hayatta Kalma Oyunu[LifeAfter Season 4: The 2nd Outbreak] resmi olarak yayında.Kıyamet dünyasında mutasyonlar oluyor. Muazzam zombi sürüleri her yöne geliyor. ...
İçindekiler
Rate this post

[LifeAfter Season 4: The 2nd Outbreak] resmi olarak yayında.
Kıyamet dünyasında mutasyonlar oluyor. Her yöne devasa zombi sürüleri geliyor. Gizemli dev yumurtalar ve yeni bir Enfekte türü ortaya çıkıyor.
Kontrolden çıkan kıyamet dünyasında, birlikte hayatta kalın!

– Yarı Zombi Hayatta Kalma Deneyimi –
Kıyametten “Şafak Arası” adlı örgüt çıktı. İnsanın zombi tarafından ısırıldıktan sonra hala bir şansı olduğunu iddia ettiler – yarı insan-yarı zombi bir “The Revenant” olarak, kimliğini, görünüşünü, insan yeteneklerini terk ederek ve sonsuza dek değişmek.
Kulağa riskli geliyor, ama ölüm kalım meselesi olsaydı hangisini seçerdiniz?
– Geniş Açık Dünyayı Yarat-
Karlı dağdan kumsala, ormandan çöle, bataklıktan şehre… Uçsuz bucaksız kıyamet dünyası krizlerle dolu ama aynı zamanda sonsuz olasılıklar da var.
Kıyamet dünyasının her köşesini ayak seslerinizle keşfedin ve tanık olun. Aynı zamanda, altyapı inşa etmek, savunmayı güçlendirmek ve zombi istilalarını savuşturmak için kaynakları toplayabilir ve diğer hayatta kalanlarla birlikte çalışabilirsiniz.
– Arkadaş Edin ve Birlikte Hayatta Kalın-
Kıyamet keşfiniz sırasında diğer kurtulanlarla karşılaşacaksınız.
Belki de yalnız seyahat ederken tüm zombi kükremelerinden ve gece rüzgarının uğuldamasından bıktınız. Açılmaya çalışın, arkadaşlarınızla yemek paylaşın, bütün gece konuşun ve parça parça birlikte huzurlu bir sığınak yaratın.
– Umut ve İradeyi Koru –
Kıyamet geldiğinde, zombiler her yerdedir. Toplumsal düzen birdenbire çöktü ve tanıdık dünya tuhaflaştı. Zombiler, insan yerleşimine göz diker. Sert iklim ve yetersiz kaynaklar hareket etmeyi zorlaştırıyor. Bir de hayatta kalan güçler arasında güç mücadelesi var……
Tehlike her yerde. Lütfen sakin olun ve her şekilde yaşayın!

Download LifeAfter MOD APK v1.0.214 for Android

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.0
658,775 toplam
5  
4  
3  
2  
1