NBA 2K20 MOD APK v98.0.2
Icon

NBA 2K20 MOD APK v98.0.2

2k Inc
İsim NBA 2K20
Paket ismi com.t2ksports.nba2k20and
Yayıncı 2k Inc
Kateogri Spor
Versiyon NBA 2K20
Boyut 3.1 GB
Gereken Sürüm Android 4.3
MOD Özellikleri Free Shopping
Günceleme Tarihi
NBA 2K imtiyazı NBA 2K20 ile geri döndü5 yeni NBA Hikayesi, yeni bir MyCAREER hikayesi ve tamamen yeni bir Run The Streets modu içeren mobil cihazlar için NBA 2K20 ile hareket halindeyken klasi ...
İçindekiler
Rate this post

5 yeni NBA Hikayesi, yeni bir MyCAREER hikayesi ve yepyeni bir Run The Streets modu içeren mobil için NBA 2K20 ile hareket halindeyken klasik 2K aksiyonuna katılın! NBA 2K20, mevcut veya tüm zamanların en iyi NBA takımlarıyla 5’e 5 basketboldan Blacktop’taki sokak futboluna kadar tüm oyuncular için çeşitli oyun modlarıyla dolu.

Özellikler:
YEPYENİ SOKAKLAR MODUNU ÇALIŞTIR
Herhangi bir NBA 2K oyununda ilk kez, MyPLAYER’ınızı bir dizi 3’e 3 sokak topu müsabakasında dünyanın dört bir yanına götürün. Hızlı bir çıkış yakalayın ve büyük ölçüde geliştirilmiş yetenek ve niteliklerle oyunu ele geçirin. Sıralamalı Liderlik Tablosunda bir yer için diğer oyunculara karşı yarışın veya Şampiyonada ne kadar ilerleyebileceğinizi görün.

NBA HİKAYELERİ GERİ DÖNDÜ
Oynamak için 5 yeni NBA Hikayesi ile en ünlü NBA oyuncularından ve takımlarından bazılarının tarihini deneyimleyin.

YENİ KARİYER HİKAYESİ
MyPLAYER’ınızı oluşturun ve kolejden NBA’e olan yolculuğunuza devam edin. NBA tüm zamanların en iyileri arasında yerinizi kazanmak için gerekenlere sahip olacak mısınız?

DERNEK
GM olarak bir takımın kontrolünü elinize alın. Kadroyu yönetin, gelen çaylak sınıfını araştırın ve draft edin, bütçeyi yönetin ve daha fazlasını yapın!

ÇOK OYUNCULU
Yeni Hızlı Eşleştirme özelliği ile rakip bulmak her zamankinden daha kolay ve hızlı. 5’e 5 maç veya Blacktop oyunları oynamak için LAN veya Google Play Oyunlar aracılığıyla diğer oyuncularla bağlantı kurun.

YENİ 2K BEATS SES PARÇASI
Drake, Diplo, T-Pain ve daha fazlasını içeren yeni bir film müziği NBA’in zirvesine yolculuğunuzda size eşlik ediyor!

Download NBA 2K20 MOD APK v98.0.2 for Android

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

3.7
49,787 toplam
5  
4  
3  
2  
1