Nitro Nation: Car Racing Game MOD APK 7.1.6 (Para) + Data
Icon

Nitro Nation: Car Racing Game MOD APK 7.1.6 (Para) + Data

Creative Mobile Games
İsim Nitro Nation: Car Racing Game
Paket ismi com.creativemobile.nno
Yayıncı Creative Mobile Games
Kateogri Yarış
Versiyon 7.1.5
Boyut 81
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri Para
Günceleme Tarihi
Eşsiz yarış arabası oluşturun ve sürükle ve sürüklenme etkinliklerini yönetin!
İçindekiler
Rate this post

Nitro Nation Apk, tamamen farklı oynanışa sahip iki ana oyun modunu bulacağınız ve yeteneklerinizi sergileyeceğiniz bir yarış oyunudur. Rakipten önce bitiş çizgisine ulaşmak için hızı sürekli olarak doğru bir şekilde artıracaksınız. Aynı zamanda özgürce drift yapabilmeniz ve mümkün olan en yüksek puanı elde etmeye çalışmanız için geniş bir ortam. Ayrıca ünlü üreticilerin birçok aracı da sizleri bekliyor.

ETKİLEYİCİ YARIŞ ORTAMLARINI DENEYİN

Nitro Nation’da oyuncular farklı tasarımlara sahip birçok araba kullanacak ve bu oyunun getirdiği dünyanın harikasını hissedecekler. Oyuncular, katılacağınız bir modu karakterize eden, etkileyici bir şekilde tasarlanmış ortamlara kendilerini kaptıracaklar. Yani bitiş çizgisine doğru koşmaya çalışan sadece iki araba ile hız yarışları ya da en çok puanı kazanmak için drift becerilerinizi gösterebileceğiniz geniş bir alan olacak.

Oyuncular arabalarını üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecekler ve bazen bakış açısı değişecek. Spesifik olarak, sürükle modunda, oyuncu pistten arabasına kadar bir görüşe sahip olacak ve arabanız ileri doğru hızlanırken kademeli olarak üçüncü şahıs bakış açısına geçecektir. Drift moduna gelince, perspektif tamamen üçüncü şahıs ve bir önceki moda göre daha detaylı kontrol butonları olacak. Her birinin kendine has özellikleri olduğu söylenebilir.

KATILABİLECEĞİNİZ MODLAR

Nitro Nation seviyesine katıldığınızda, bulabileceğiniz ilk mod sürükleme modudur. İki farklı rotada iki araba karşınıza çıkacak ve nihai amaç bitiş çizgisine en yüksek hızda ulaşmaya çalışmaktır. Aynı zamanda, bu modun özelliği, oyuncunun saat ibreleri hız göstergesi yeşil alanına çarptığında doğru zamanda vites değiştirmesini gerektirir. Bu yüzden oyuncunun dikkatli bir şekilde izlemesi gerekecek ve oyuncu doğru bir şekilde vites değiştirdiğinde, arabanın hızı önemli ölçüde artacaktır.

Sürüş becerilerinizi sergilemenize yardımcı olacak bir sonraki mod ise drift modu. Bu mod, oyuncuların daha önce oynadığı her zamanki gibi araba kullanmak yerine drift yapmaya odaklanır. Dolayısıyla çevre de değişecek ve büyüyecektir. Bu dünyada özgürce araba kullanabilir ve drift yapabilir ve zaman içinde puanınızı koruyabilirsiniz. Sürekli değişen puan çarpanı sayesinde puanı sürekli artırmak için sürekli bir drift yapmanız gerekecek.

Oyuncular, diğer oyuncularla çevrimiçi maçlara katılmak için becerilerini geliştirebilirler. Çeşitli becerilerle rakiplerinizi şaşırtarak karşılayabileceksiniz; Elbette bazen, yüksek düzeyde sürüş yeterliliğine sahip zorlu rakiplerle karşılaşacaksınız. Aynı zamanda, ilk tanıştığınızda etkileneceğiniz etkileyici bir araç çeşitliliğine de sahipler ve oyunda ayrıca kilidini açmanız için farklı araçların bir listesi de var.

ÜNLÜ MARKALARIN ÇEŞİTLİ ARABALARININ KİLİDİNİ AÇIN

Nitro Nation hakkında seveceğiniz bir şey, kilidini açabilecekleri araçların çeşitliliğidir. Dünya çapında farklı ünlü otomobil üreticilerine ait 100’den fazla otomobil bulabilirsiniz. Böylece, yeterli para kazanmak ve en sevdiğiniz arabanın kilidini açmak için oyundaki seviyelere katılmanız için sizi motive edecektir. Oyun ayrıca birçok parça satın aldıktan ve arabanız için kurduktan sonra arabanın performansını iyileştirmeniz gerektiğini de gerektiriyor. Şüphesiz birçok yarışı kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Oyuncular, etkileyici bir yarış modu ile birçok zorlu seviye bulacaklar:

  • Farklı modlara karşılık gelen ortam değişikliği ile etkileyici bir yarış dünyasına gireceksiniz.
  • Sürükleme modunda, oyuncuların hassas vites değiştirme yoluyla arabanızın hızını sürekli olarak artırmasına yardım etmesi gerekecek.
  • Drift modu, oyuncuların birçok puan kazanmak için sürekli drift etkinliğini sürdürürken sürüş becerilerine meydan okumaları için koşullar yaratan bir yerdir.
  • Oyuncular kendilerini ifade edebilmek için farklı becerilere sahip diğer oyuncularla kendilerine meydan okuyabilir.
  • Birçok büyük otomobil üreticisinden etkileyici tasarımlara sahip birçok otomobil ve otomobiliniz için birçok optimal parça yapılabilir.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.4
1,564,672 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Nitro Nation: Car Racing Game MOD APK 7.1.6 (Para) + Data
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram