Pou Mod Apk (Sınırsız Coin/Sınırsız Level) v1.4.96 indir 2022
Icon

Pou Mod Apk (Sınırsız Coin/Sınırsız Level) v1.4.96 indir 2022

Zakeh Ltd
İsim Pou
Paket ismi me.pou.app
Yayıncı Zakeh Ltd
Kateogri Gündelik
Versiyon 1.4.95
Boyut 23
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri Sınırsız Para/Maks Seviye
Günceleme Tarihi
Bir POU'yu benimsemek için gerekenlere sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?Kendi yabancı evcil hayvanınıza bakmak için gerekenlere sahip misiniz ?! Besleyin, temizleyin, onunla oynayın ve ...
İçindekiler
Rate this post

Pou, bir evcil hayvana bakma hikayesi etrafında döner ve bu garip bir hayvandır; onu sadece diğer birçok gezegende bulabilirsiniz. Oyuncular, eviniz olan alanda evcil hayvanlarıyla etkileşime girecek. Her gün yapılacak iş banyo yapmak, beslenmek ve onunla oynamaktır. Diğer eğlence etkinlikleri de ufkunuzu genişletmenize ve çok daha aktif olmanıza yardımcı olur. Sistem, isteklerinizi erken almak ve anında yürütmek için özel bir kurulum dizini oluşturur.

YENİ GÜNCELLEMEDE EKLENEN İÇERİK

Pou’nun güncellenmiş versiyonunda ilgi çeken içerik, içerik ve deneyim kalitesi ile ilgili bir dizi değişiklik ve ekleme içeriyor. Her oyuncu, katıldığında bir hayvan yetiştirilecektir; benzersiz bir görünüme sahiptirler. Bununla birlikte, diğer hayvanlara benzeyen ve onların gelişmesine yardımcı olan rutinler oluşturabilirsiniz. Yeni eklenen kostüm ve stil koleksiyonu, kostüm mağazasını ziyaret ederken size daha fazla seçenek sunacak. Evcil hayvanları yeni sahiplerine bağlayacak daha fazla minyatür oyun eklendi. Deneyiminize kaliteli güncellemeler getirmeye devam edeceğiz.

PET BAKIM GÖREVİNİ TAMAMLAYIN

Bir sahip olarak, Pou’daki tüm evcil hayvan aktivitelerini yöneteceksiniz. Her gün onunla oynayacak ve banyo yapmak, yemek yemek ve dinlenmek gibi aktivitelere yardımcı olacaksınız. Bu işi yapma süreci oldukça basittir, ancak birçok ödül alırsınız. Evcil hayvanınızın canı sıkıldığında oyun gibi diğer aktiviteler için zaman oluşacaktır. Evden oyun alanına taşınmayı seçtiğinizde eğlenceleri gerçekleşebilir. Eğlence, düzinelerce eğlence seçeneğiniz olduğunda başlar.

Oyuncular eğlenceli aktivitelerde bulunmanın yanı sıra birbirinden güzel kostümler ile de kendilerini mutlu edebilirler. Rengi değiştirebilir, stili seçebilir ve evcil hayvanına uygulayabilirler. Halihazırda sahip olduğunuz koleksiyon, mağazayı ziyaret ettiğinizde ve daha fazla yeni tasarım satın almak için ödeme yaptığınızda daha da zenginleşecektir. Etkinlik vesilesiyle, sistem birçok yeni temalı kostüm sağlayacaktır. Daha fazla kostümünüz varsa daha fazla seçeneğiniz olacaktır. Ayrıca odanın arka planını da seçersiniz. İyi bir fotoğraf elde etmek için çerçevede görünen tüm nesneleri düzenleyecek ve evcil hayvanınızın öne çıkmasını sağlayacaksınız.

HEYECAN VERİCİ OYUNLARLA HAYATI DENEYİMLE

Sizin ve evcil hayvanınızın Pou’daki hayatı, eğlenceli bir küçük oyun koleksiyonuyla arzulanan çok şey bırakıyor. Sizinle başkaları arasında veya önceden belirlenmiş sürelerle heyecan verici off-road yarışları. Çözülmesi zor bir bulmaca hakkında bir sistem meydan okuması aldığınızda gülünç zihin savaşları. Ayrıca eğlence ile ilgili başka içerikler de geliştirilmiştir. Evcil hayvanlar için saatlerce eğlence, onlarla çok zaman geçirdiğinizde sıkıcı olmayacaktır.

Evcil Hayvanınızla İyi Vakit Geçirin

Pou sadece kahkaha atacak; en iyi dostluk hikayesini yaratmak için evcil hayvanınızla etkileşime gireceksiniz. Bu hikayede yer alabilecek aktiviteler sizi rahatlatacak. Oyuncular sırayla evcil hayvanların her gün yaşamasına, yemesine ve oynamasına yardımcı olacak. Oyunun içinde ayrıca birçok başka heyecan verici içerik geliştirir. Hepsi, nazik eğlence etkinlikleri yoluyla duyguları iyileştirmeyi amaçlar. Ayrıca bu aktiviteden çok para kazanabilir ve onları yeni havalı kıyafetler satın almak için biriktirebilirsin. Evcil hayvanınızı mükemmelleştirin ve burada her gün eğlenin.

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncular, uzaydan aldıkları bir evcil hayvan arkadaşıyla yeni bir hayat yaşarlar; evcil hayvanınızın bakımı için tüm işleri yapacaksınız.
  • Lansman sürecinde karşılaşılan birçok hatayı değiştirmekle kalmayıp, oyuncuların deneyimlerken daha fazla seçeneğe sahip olmaları için sistem birçok yeni çekici içerik ekledi.
  • Evcil hayvanın yıkanmasına yardımcı olmak, beslemek ve ekstra giysi veya özel ekipman satın alarak ona yeni bir görünüm kazandırmak gibi bazı önemli bakım faaliyetleri.
  • Evcil hayvanınızı oyun alanlarına götürmekten, daha minyatür oyunlarda görevler konusunda talimat vermekten ve yarış tırmanışında puanlama fırsatları aramakla eğlenin,…
  • Madeni para olarak birçok ödül alın ve bunları cebinizde saklayın; mağazada alışveriş yaparken veya istediğiniz herhangi bir ürünü yükseltirken faydalı olacaktır.

Download Pou Mod Apk (Sınırsız Coin/Sınırsız Level) v1.4.96 indir 2022 for Android

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.3
11,859,534 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Pou Mod Apk (Sınırsız Coin/Sınırsız Level) v1.4.96 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram