Ryuko Legend of Shadow Hunter MOD APK 1.0.60 (Para HİLESİ)
Icon

Ryuko Legend of Shadow Hunter MOD APK 1.0.60 (Para HİLESİ)

Horizon Games Inc.
İsim Ryuko Shadow Hunter:Ninja Game
Paket ismi com.HorizonGames.HuntCreed
Yayıncı Horizon Games Inc.
Kateogri Rol Oyunu
Versiyon 1.0.60
Boyut 108
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri No
Günceleme Tarihi
Gerçekçi Japon kılıç dövüşü çevrimdışı gölge avcısı, 3D savaşçı oyunu.Ninja savaşçısı ve samuray dövüşü oyununun bir karışımı ile bir ninja gölge dövüşü savaş oy ...
İçindekiler
Rate this post

Rol yapma oyunları her zaman benzersiz hikayeler getirir ve bu, öğrenmeniz ve deneyimlemeniz için mükemmel bir oyundur. Oyuncular oyunda karakterlere dönüşmeye başlayacak ve ardından her seviyede görevleri yerine getirecek. Oyun sizi efsanevi savaşçıların var olduğu ve tek yolunun bu zorlu yerde hayatta kalmak için savaşmak olduğu ninja diyarına götürecek.

BİRÇOK GİZEMLİ PARSELİ KEŞFEDİN

Deneyimin çekiciliğini artırmak için, önce bu oyuna katkıda bulunan ilginç içeriğin yanı sıra arsa hakkında bilgi edinin. Ryuko, ninja ülkesindeki Ryuko ailesinin huzurlu yaşamı etrafında dönecektir, ancak uzun süre özgür olmadıklarında işler iyi gitmez, daha sonra karanlık güçler yoldayken karanlık gelir, yavaş yavaş burayı örtün ve yollarını bulun. güzel Kurome topraklarını yok et.

Yavaş yavaş kalabalıklaşıp insanların hayatını cehenneme çevirdiler, sonra da her şeyi alt üst ettiler. Tabii ki, Ryuko ailesi de bir yıkım durumuna düştüğü için şanssızdı, ancak hayatta kalan ve tüm korkunç sahnelere tanık olan tek kişi oydu. İşlerin böyle devam etmesine izin veremezsiniz, doğrudan onun rolünü oynuyorsunuz ve tüm kararlılığınız ve cesaretinizle bu topraklara sürülen laneti kırmak için hızla savaşmanız gerekiyor.

BİR KARAKTER SEÇİN VE MAÇLARA DOĞRUDAN KATILIN

Artık hayatta kalan tek kişi ve ninja diyarının son umudu sizsiniz, bu nedenle omuzlarınızdaki sorumluluk büyük ve önünüzdeki zorluklar kolay değil. Oyun, ortaçağ Japonya bağlamı ile inşa edilmiştir, bu nedenle Kurome ülkesini kurtarmak için efsanevi ninja savaşçısına eşlik edeceksiniz.

Resmi olarak savaşmadan önce, oyuncu hikayenin ana karakterinin rolünü üstlenecek ve üçüncü şahıs bakış açısıyla cesur bir kadın avcının yolculuğuna başlayacak. Ayrıca karakteri kontrol edebilmek için çevik operasyonlar yapmanız gerekiyor ancak rakipleriniz kolay olmayacak, bu yüzden onları yenmeye hazır olmak için çelik bir ruh hazırlamanız gerekiyor. Arazinin kaderi senin ellerinde, bu yüzden kazanmak için dikkatli ol.

BİR TEHLİKELİ DÜŞMAN SERİSİYLE YÜZYÜZE YARIŞMA

Ryuko size birçok tehlikeli savaş veriyor, bu yüzden her zaman zorlu durumlarda olacaksınız çünkü her yerde düşmanın gölgeleri var. Diğer aksiyon oyunlarına benzer bir oynanışa sahip olan bu oyun, görmezden gelemeyeceğiniz birçok ilginç şey içerecek.

Ek olarak, oldukça korkutucu bir bağlamda hareket etmeniz ve hareket etmeniz gerekecek ve her zaman savunma pozisyonunda olacaksınız çünkü rakip her an ortaya çıkıp size saldırabilir. Oyun, enerjinizin azalmasını engellerken saldırmak için beceri ve akıllı taktikler kullanmanıza ihtiyaç duyacaktır. Çoğunuz sürekli olarak yüzleşmek ve savaşmak zorunda kalacaksınız, ancak endişelenmeyin çünkü bu aynı zamanda seviyenizi geliştirmenin bir yolu.

SİLAHLARI KULLANARAK KARŞILAŞTIKLARI HIZLI YAŞAYIN

Zorluklar her seviyede artacak, bu nedenle oyuncular daha yüksek seviyelere geçerken birçok zorlukla karşılaşacaklar. Bununla birlikte, heyecan verici ve dramatik savaşlar söz konusu olduğunda daha yeni şeyler deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız. Şiddetli dövüş zamanlarında bir silah kesinlikle vazgeçilmezdir çünkü her alanda kazanmanız için size her zaman destek olacaktır.

Silahların önemini anlayan oyun, size büyük kılıçlar, çift kılıçlar, dartlar, yaylar ve daha fazlasını içeren zengin bir silah cephaneliği getirdi. Önemli kilometre taşlarını tamamlamak ve fethetmek size birçok farklı silahın kilidini açma fırsatı verecek, özellikle oyuncu karakterin hareketlerini düşmanları lanetlemek ve mühürlemek için kullanabilir, böylece onlar yapmazlar. daha fazla hakim olabilir.

ANA ÖZELLİKLER

  • En güçlü ninja savaşçılarından birine dönüşün ve ninja diyarındaki görkemli çağa zamanında geri dönün, oyuncular benzersiz ve büyüleyici hikaye hakkında daha fazla şey öğrenecekler.
  • Karanlığın güçleri karaya gelmeye ve her şeyi alt üst etmeye ve Ryuko klanı dahil herkesi yok etmeye başladı, bu yüzden bu toprakları kurtarmak için hızlı bir şekilde karakter olmanız gerekiyor.
  • Oyun gerçekçi grafikler ve çekici bir oyun ile tasarlanmıştır, böylece yolculuğunuza başlayabilir ve etraftaki gizli düşmanları avlayabilir ve ardından onları yok etmenin bir yolunu bulabilirsiniz.
  • Daha yüksek seviyelere çıktıkça zorluk artar ve doğrudan güçlü düşmanlarla karşılaşacaksınız, bu nedenle her zaman kovalanacak bir av olmamaya dikkat edin.
  • Silahlar her zaman çok önemli bir rol oynar, bu nedenle daha kolay savaşmak ve daha fazla öğenin kilidini açmak için görevleri tamamlamak için her zaman avantajlardan yararlanmanız ve bunlardan tam olarak yararlanmanız gerekir.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.2
8,036 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Ryuko Legend of Shadow Hunter MOD APK 1.0.60 (Para HİLESİ)
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram