Shadow of Death 2 MOD APK 1.84.0.5 (Tanrı Modu)
Icon

Shadow of Death 2 MOD APK 1.84.0.5 (Tanrı Modu)

Bravestars Games
İsim Shadow of Death 2: Demon Soul
Paket ismi com.Bravestars.Stickman.FightingGames.ShadowOfDeath2
Yayıncı Bravestars Games
Kateogri Aksiyon
Versiyon Varies with device
Boyut
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri No
Günceleme Tarihi
Ölümsüz Bir Şövalye Olun ve Karanlık Dünyaya Hüküm Edin. Onlara sahip olduklarını göster!Shadow of Death'in başarısının devamı - dünya çapında 30 milyondan fazla indirmeye sa ...
İçindekiler
Rate this post

Shadow of Death 2, artık hafızasını kaybetmiş kahraman Maximus’un yolculuğuna devam edeceğiniz bir hack-and-slash oyunudur. Aurora’ya istikrar getirmek için canavarları yok etmekle görevlendirileceksin. Aynı zamanda bulduğunuz güç kaynağı ile oyundaki birçok canavarı ve diğer birçok oyuncuyu alt edeceksiniz.

HERO MAXIMUS’UN YOLCULUĞUNA DEVAM ET

Shadow of Death 2’de bulduğunuz yolculuk, hafızasını kaybetmiş olan Maximus karakteri etrafında dönmeye devam edecek. Gözlerinin önünde bazı canavarlar belirmeye devam etti ve bir kez daha bu canavarlarla, özellikle de güçlü patronlarla karşılaştı. Hepsini yendiğinde Aurora’nın ışığı geri dönecek ve üstesinden geleceği zorlu bir yolculuk olacak ve onu yeni bir güç kaynağı beklemektedir.

Maximus, size bir gizem ve kasvet duygusu veren 2 boyutlu bir ortamda hareket edecek. Bu aynı zamanda Aurora’nın mevcut durumunu görmeyi de mümkün kılar. Aynı zamanda ortamdan öne çıkan saldırı efektleri ile karakterin rengi siyah olduğundan, karakteri kontrol edebilecek ve istediğiniz saldırıları doğru bir şekilde başlatabileceksiniz. Ayrıca kontrol yöntemi, bazı temel saldırıların ve becerilerin zaman içinde değişebilmesi açısından diğer RPG oyunlarına benzer.

DÜŞMANI YETENEKLİ YOK ET

Shadow of Death 2’yi deneyimlediğinizde üstesinden gelmeniz gereken birçok seviye göreceksiniz ve bunlardan birinde hangi bölümün boss’a çıkacağını göreceksiniz. Böylece bu canavarları yenmek için doğru gücü ve taktikleri hazırlayabileceksiniz. Bu oyunu deneyimlediğinizde ilginç olan şu ki, oyun ana karakter Maximus’un yanı sıra uzun menzilli ve hançer saldırabilen yeni bir karakter olan Quinn’i tanıtıyor.

Seviyeyi tamamlamak için önünüze çıkan herhangi bir düşmanı yenmeniz gerektiğinde oynanış anlaşılabilir. Aynı zamanda, her karakterin yeteneği, karakterin enerjisinin bir kısmını tüketir ve genellikle enerjinizi şarj etmek için saldırmanız gerekir. Ayrıca birçok farklı seviyeden geçtiğinizde belli bir miktarda tecrübe de elde ediyorsunuz ve tabii ki elde ettiğiniz sonuç seviye atlama oluyor ve istatistikler de zamanla iyileşecek.

Bu oyundaki patronlar, hayvanlardan insan figürlerine kadar birçok farklı şekle sahip. Hepsinin büyük formları, güçlü saldırı güçleri ve kolayca tanınabilen ortak saldırıları vardır. Yani bir strateji olmadan saldırmayacaksınız çünkü bu sadece normal canavarlar için geçerli. Patron zayıf bir nokta gösterdiğinde, ona saldırmak için tüm becerilerinizi kullanmanın zamanı geldi.

KİLİDİNİ AÇACAĞINIZ ETKİLEYİCİ BECERİLER

Shadow of Death 2’de kolaylıkla bulabileceğiniz ilginç bir nokta ise zamanınıza göre silah değiştirebilmeniz. Özellikle, maça başlamadan önce, birincil ve ikincil konumlarda iki silahı kuşanmanız gerekecek; bu düzen mutlak olmayacak çünkü oyunda yine de değişecek. Aynı zamanda her silah, Quinn’in karakterinin silah değiştirirken menzilliden yakın dövüşe geçmesi gibi karakterler için yeni bir avantaj ve saldırı yöntemi sağlıyor. Birçok durumda uygulanabilecek heyecan verici taktikler sağlar.

Sahip olduğunuz silahların bilgilerine baktığınızda fark edeceğiniz özellik, kullanabileceğiniz becerilerle birlikte gelen istatistiklerdir. Bir silah türü farklı becerilere sahip olacak ve silahı değiştirdiğinizde beceri de değişecek. Yani zamanla silahlarınızı geliştirebileceksiniz ve becerilerinizin gücü de artacak. Güçlü bir beceri setine ve etkileyici becerilere sahip olduğunuzda PVP modunda birçok canavarın ve hatta diğer oyuncuların üstesinden gelebilirsiniz.

KARAKTERİN GÜCÜNÜ ARTIRIN

Shadow of Death 2’deki karakterin gücünü pek çok faktör belirler. Özellikle her seviyeden sonra aldığınız puanları güç, dayanıklılık ve zekayı artırmak için kullanmanız gerekir. Silah nitelikleri de her seviye atladıkça gelişir ve renklere göre sıralanır.

Aeons’tan destek aldığınız sürece yeni bir güç kaynağı bulmak uzun bir yolculuk olacaktır. Bunlar, istediğiniz zaman bir beceri aracılığıyla çağırabileceğiniz hayaletlere benzer mavi renge sahip savaşçı varlıklardır. Böylece birçok zorluğun üstesinden gelmenizi sağlayan şey bu olacaktır.

Maximus’un yolculuğu devam ediyor ve size aşağıdakiler gibi birçok çekici nokta getiriyor:

  • Oyundaki ortam ve grafikler gizemli, oyuncuları farklı yerlerde seyahat ederken keşfetmeye çekiyor.
  • Erişilebilir dövüş sistemi, getirebileceği deneyimlerle her oyuncuyu tatmin edebilir.
  • Karakterler, kullanabileceğiniz ve potansiyellerini gerçekleştirmek için zaman ayırabileceğiniz farklı özelliklere sahiptir.
  • Karakterin saldırılarını optimize etmek ve güçlerini artırmak için entegre silah sistemi ve değiştirilebilir beceriler.
  • Karakterin gücü çeşitli faktörlere bağlıdır ve oyuncuların oyun tarzlarına uygun güçlü bir savaşçı oluşturmalarına olanak tanır.

Share Shadow of Death 2 MOD APK 1.84.0.5 (Tanrı Modu)
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram