Sniper Zombies: Zombi Oyunları
Icon

Sniper Zombies: Zombi Oyunları

Vng Game Studios
İsim Sniper Zombies: Zombi Oyunları
Paket ismi sniper.gun.zombie.shooting
Yayıncı Vng Game Studios
Kateogri Aksiyon
Versiyon 1.52.2
Boyut 181
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri Money
Günceleme Tarihi
Zombi ve keskin nişancı oyunları inanılmaz bir arada keskin nişancı ustası ol
İçindekiler
Rate this post

Yeni çarpıcı oyun, zombi oyunu ve keskin nişancı oyunları muhteşem birleşimi için hazır ol!

VNG Game Studio'dan – birçok başarılı zombi oyununun yazarı – dünyadaki 100 milyondan fazla oyuncu tarafından indirilen birinci şahıs nişancı (FPS). Şimdi Sniper Zombies, bağımlılık yaratan özelliklere, eğlenceli görevlere ve gerçekçi grafiklere sahip!

Bu harika çevrimdışı oyunlar, yumuşak ve basit kontrollerinin tadını çıkarın. Sadece zombi oyunları değil, aynı zamanda keskin nişancı oyunları hayranıysanız, ihtiyacınız olanı elde ettik.

Sniper zombies çevrimdışı oyun, internet bağlantısı olmadan bu çekim oyunu oynayabilirsiniz. Keskin nişancı silahları 3D'yi ve farklı zombi çeşitlerini keşfedeceğiniz keskin nişancı ve zombi dünyasına hoş geldiniz.

Bu sniper oyunu, seni zombi kıyametinin korkunç dünyasına atıyor. Bölgenizi ve insanları zombilerden korumanız gerekir. Her gün dünyadaki son gününüz olabilir, ihtiyacınız olanı yapın, kendinizi hedefleyin ve hatasız ölüleri avlayın.

Atış oyunları girişinde koru
Çöpçü takımı geri dönüyor ve bir sürü zombi tarafından takip ediliyor. Bazılarını yok etmeniz ve yoldaşlarımızı korumanız gerekir. Ölüler çok yaklaşıyor, insanları öldürmeden onları vur.

Keskin nişancı oyunları – Günlük görev
Her gün yeni bir sniper tüfeği deneyebilir ve farklı görevi tamamlayabilirsiniz. Şu güçlü silahlarla deli zombileri nasıl temizlediğini görelim. Bu zombi oyununda günlük görev için kazanılan ödüller çok değerli, onları her gün kazanma şansını kaçırmayın.

Atış oyunu – Ana görev
Güçlü keskin nişancı tüfeğinizle tüm zombileri ve suçu öldürün, müthiş silahlarınızı açmak veya yükseltmek ve her bölgedeki heyecan verici maceranın tadını çıkarmak için bir görevi tamamladığınızda ödülleri alın.

Ücretsiz Çevrimdışı Oyunlar
Bu keskin nişancı oyunu oynamanız gereken en iyi çevrimdışı oyun 2021. Hiçbir wifi gerekli, istediğiniz zaman zombi ateş edebilirsiniz. Bu Sniper Zombies – Çevrimdışı Oyunlar 2021, telefonunuz veya tabletiniz için harika bir zaman katil oyunu yapar. Ve bu zombi oyun çekim tamamen ücretsiz, 2021 yılında olağanüstü bir keskin nişancı oyunu.

Keskin nişancı oyun özellikleri:
– Çarpıcı gerçekçi 3D grafikler
– Bağımlılık zombi oyun çekim
– Güçlü silahlar – sniper tüfeği, av tüfeği ve daha fazlası. Müthiş silahların kilidini aç ve cephaneye yükselt
– Çok sayıda, sürükleyici ortamlar – büyük şehirden hapishaneye kadar farklı ölü bölgeleri keşfedin
– çevrimdışı oyunlar: Her yerde ve her zaman zombilere ateş eden bu keskin nişancı oyunu her zaman çevrimiçi olmanızı gerektirmez.
– En iyi zombi oyununda yüzlerce görev deneyimi

Hedefleriniz ölü zombiler ve rakibiniz. Hedefe nişan al ve ateş et! Tekrar almak için ikinci bir şansın yok. Nihai 3D keskin nişancı oyununda 1. sessiz suikastçı ol! Vur ve dünyayı kurtar!

Download Sniper Zombies: Zombi Oyunları for Android

  • Download APK [Android 5.0] v1.53.1 
  • Download APK [Mod] v1.51.0 

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.3
99,689 toplam
5  
4  
3  
2  
1