State of Survival MOD APK 1.15.25 (Full)
Icon

State of Survival MOD APK 1.15.25 (Full)

Funplus International
İsim State of Survival: Zombie War
Paket ismi com.kingsgroup.sos
Yayıncı Funplus International
Kateogri Strateji Oyunları
Versiyon 1.15.20
Boyut
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri No
Günceleme Tarihi
State of Survival. Kuralları sen koy.
İçindekiler
Rate this post

State of Survival, zombilerin musallat olduğu kıyamet sonrası bir dünyada bir strateji ve inşaat oyunudur. Varlığınızı sürdürmek için üssünüzü inşa edebilecek ve öne çıkmak için büyütebileceksiniz. Aynı zamanda, çevrenizdeki güvenli veya tehlikeli olabilecek alanları da keşfedebilirsiniz. Böylece düşmanlara karşı verilen savaşlar kaçınılmazdır ve Cadılar Bayramı boyunca devam eden etkinlikleri kaçırmazsınız.

ETKİLEYİCİ HALLOWEEN AKTİVİTELERİNE KATILIN

State of Survival’da heyecan verici ve yeni bir deneyim, Cadılar Bayramı etkinliği içindeki etkinliklerdir. Her biri size belirli miktarda ödül verir ve hepsinin öğrenmeniz gereken farklı bir oynanışı vardır. Örneğin, Treat and Trick’te düşmanları öldürmek için zaman harcayacaksınız ve düşmanlarla yüzleşme sürecinde bazı eşyalar düşecek ve düşme oranlarını tamamen biliyorsunuz.

Bir sonraki mod, Gift Rush’da belirtilen kilometre taşlarını takiben yükseltmek için belirli sayıda güçlendirme puanı gerektirecektir. Aynı zamanda, bir dönüm noktasından diğerine olan sayı tamamen farklı olacaktır, bu nedenle genellikle deneyimli oyuncular için olacaktır. Ayrıca Haunted Halloween’de hesaplanan belirli bir seviyeye ulaşmanız ve Dolled-up Prank’te günlük giriş yapmaya devam etmeniz gerekiyor. Bu nedenle, herhangi bir modu atlamamanız yardımcı olacaktır.

ZOMBİLERE KARŞI BİR ÜS KUR

Oyuncuların State of Survival’da deneyimledikleri hikaye, Cadılar Bayramı’nda bir zombi göründüğünde ilginç bir durumda geçiyor, ancak kimse tehlikeyi fark etmiyor. O zamandan beri bir insana saldırdı, ancak diğerleri hala bunu bir Cadılar Bayramı şakası olarak görüyor. Birçok kurban saldırıya uğrayıp salgın yayıldıktan sonra insanlık pandemi korkusunu bildi ve dünya korkunç bir dönemden geçti.

Bu zorlu dünyada hayatta kalanlardan biri olacak ve dışarıdaki düşmanlarla savaşmak için onu geliştirmeye çalışacaksınız. Diğer inşaat oyunlarına benzer temel kaynakları toplamak için farklı binalar inşa etmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda oyun sırasında çeşitli görevleri tamamlayarak etkileyici ödüller kazanacaksınız. Oradan, tüm yükseltme gereksinimleri karşılandığında ana üssünüzü yükseltebileceksiniz.

ZOMBİLERLE SAVAŞLARA MÜCADELE

State of Survival’da gözlemlediğiniz alan, birkaç düşmanın ulaşabileceği güvenli bir alan olarak kabul edilecektir. Aynı zamanda, sisin içinde, binaların, kesilebilecek vahşi ağaçların ve zombilerin işgal ettiği tehlikeli yerlerin olduğu gizemli bir alan var. Bu işgal alanı genellikle, silah nişan alma simgesi ve insansı şekil gibi simgelere karşılık gelen farklı kategorilere ayrılır. Her biri bir mücadele yolu gerektirir.

Silah merkezi simgesi için oyuncular yaklaşan düşmanlara karşı aldıkları karakterleri kullanacak ve zamanla ortaya çıkan enerjiyi karakter becerilerini etkinleştirmek için kullanacaklar. Aynı zamanda, insansı simge, yukarıdaki karakterlerin, araçların ve müttefiklerin bir alana gitmesini gerektirecektir. Birçok zombiyi yenecek ve öldürdüğünüz asker sayısından kaçınacaksınız. Tüm savaşlar, alanı genişletmeye ve yeni karakterler de dahil olmak üzere benzersiz öğelerin kilidini açmaya katkıda bulunur.

ANA ÖZELLİKLER

  • İnsan 2.0, insan varoluşunun kurallarını yeniden yazar ve istilacıları alt eder. Bu zombi hayatta kalma nişancı oyununda hiçbir ordu size yardım etmeyecek. Önceki savaş oyunları gibi değil.
  • Veri önemlidir. Bu taktiksel hayatta kalma oyununda yaşamak için akıllı ittifaklar kurun. Zombi ve kıyamet savaşında sizi sömürmeye çalışan herkesi yok etmek için ordulara katılın. Tehlikedesin!
  • Zombi ordusu virüsü mutasyona uğruyor. Bir kurtulan olarak, zombiler hakkında öğrenebileceğiniz her şeyi öğrenmelisiniz. Hastalık kontrolü dünya çapında kontrol için hayati önem taşımaktadır. Savaş hayatta kalmak içindir! Yapma!
  • Bu zombi hayatta kalma oyununda, sayılarınızı ve gücünüzü artırmak için hayatta kalanları kurtarmalısınız. Hastalık savaşçılarını bulun! Zaman!
  • Kıyamet sonrası zombi topluluğunuzu genişletmek çok önemlidir. Eylem zamanı! Zombileri yen! Savaşma zamanı! Hayatta kalmak!

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.3
2,050,503 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share State of Survival MOD APK 1.15.25 (Full)
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram