Stumble Guys Mod Apk (Sınırsız) v0.37 indir 2022
Icon

Stumble Guys Mod Apk (Sınırsız) v0.37 indir 2022

Kitka Games
İsim Stumble Guys: Multiplayer Royale
Paket ismi com.kitkagames.fallbuddies
Yayıncı Kitka Games
Kateogri Aksiyon
Versiyon 0.37
Boyut 120
Gereken Sürüm Android 5.1 and up
MOD Özellikleri Unlimited Gems
Günceleme Tarihi
Eğlenceli nakavt savaş royası, arkadaşlarınla ​​oyna!Stumble Guys: Çok Oyunculu RoyaleStumble Guys, bir galip kalana kadar artan kaos turundan sonra seviyelerde mücadele etmek isteyen ...
İçindekiler
Rate this post

Stumble Guys APK, geniş katılımlı sevimli ve eğlenceli Battle Royale oyunlarıyla herkese bolca pozitif enerji veriyor. Ayrıca, herkesin deneyimini canlandırıcı ve iyimser kılmak için eğlenceli ve esprili karakter tasarımlarıyla birlikte her yaşa uygun bir grafik motoru kullanır. Bunun da ötesinde, oyun modları veya mini oyunlar yaratıcılık açısından zengindir ve herkesin kıyasıya rekabet unsurunu sergiler.

BASİT AMA HEYECAN VERİCİ KONTROL MEKANİZMALARI

Stumble Guys’daki kontroller, oyuncunun sürekli olarak engelleri aşması veya ortamdaki belirli nesnelerle etkileşime girmesi için tamamen basitleştirildi. Ayrıca, çeşitli eylemler, diğerlerini doğrudan doğruya çekerek boşluklara tökezlemelerine veya yanlış hareket ederek kaybedenlere dönüşmelerine neden olabilir. Oyuncuların başkaları için yapabileceği pek çok şey olsa da, özelleştirmesi zengin ve herkesin en canlandırıcı deneyimi yaşaması için kullanışlıdır.

HIZLI HENÜZ KEYİFLİ BATTLE ROYALE’E KATILIN

Oyunun sadece bir oyun modu var, ancak herkesin farklı aşamalardan geçmesi gerekiyor, her aşamada oyuncu sayısı azalıyor. Bu nedenle, herkesin görevi hayatta kalmak, zorlukların üstesinden gelmek ve diğer oyuncuları kirli eylemlerle dışarı çıkarmaktır. Oyunda kaç oyuncunun kaldığına bağlı olarak, insanları eğlendirmek veya yeni atmosferler yaratmak için çeşitli içeriklerle rastgele zorluklar ortaya çıkacaktır.

GRUP FAALİYETLERİNDE DİĞER OYUNCULARLA İŞBİRLİĞİ YAPIN

Her oyunun aşamaları seviyelere ayrılır, böylece oyuncular sürekli olarak eleme turunun sonraki yerleri için rekabet etmek zorunda kalırlar. Ancak, grup aktiviteleri en önemlisidir ve karşı takımdaki tüm rakipleri ortadan kaldırmak için aynı renkteki takımlarla sağlam bir koordinasyon gerektirir. Grup etkinlikleri eğlencelidir ve herkesin diğer Battle Royale’ların getiremeyeceği heyecan verici anların keyfini çıkarması için kaotik bir atmosfer yaratır.

YOĞUN YARIŞMAYLA ŞAMPİYON OLUN

Aşamaların tümü, oyunun sonuna kadar kaç oyuncunun kaldığına bağlı olarak değişir ve atmosferi ve ciddiyeti büyük ölçüde uyarır. Bazı zorluklar hız veya yol tutuşu üzerinde durur ve oyuncular diğer oyuncuları nakavt edebilir ve nihai kazanan olabilir. Kazananlara verilen ödüller de cömert ve eğlenceli olup, potansiyel veya aktivite açısından zengin ve ferahlatıcıdır.

GÜZEL KIYAFETLERLE KARAKTERİ ÖZELLEŞTİR

Her oyuncunun çok çeşitli popüler görünümleri olacağından, Stumble Guys’da karakter özelleştirmesi de mizahi ve öne çıkan içeriktir. Ayrıca birçok farklı etkileşim yoluyla canlı ve esprili efektler yaratmak için kostümleri özelleştirebilir veya karıştırabilirler. Oyunlara olumlu bir ruhla katılmaya devam etmek için mağazada veya oyuncuların ödüllerinde birçok yeni kıyafet modeli görünecek.

Stumble Guys, oyuncular dostluk yarışlarının gerilimi ile birlikte heyecanı yaşamak istiyorsa en iyi seçimdir. Ayrıca, her aşamada ve daha fazlasında insanların etkileşimini çeşitlendirmek için gerçekçi fizikle birleştirilmiş hoş bir grafik motoru kullanır. Her şeyden önce, kazananlara verilen ödüller her zaman cömert ve olağanüstüdür, böylece herkesin deneyimi her zaman birinci sınıf ve duygularla doludur.

ÖZELLİKLERİ

  • Hayatlarını saha dışında sürdürürken oyuncular arasında yoğun rekabet ve kavga içeren en samimi Battle Royale oyunu.
  • Oyuncuları sonsuz eğlenceli ama kaotik aktivitelere kaptırırken diğer insanları yerlerini almak için haritadan uzaklaştırmak için yaratıcı ve eğlenceli aşamalar ve seviyeler.
  • Diğer oyunculardan uçan rastgele nesneler tarafından vurulurken herkesin ruh halini yükseltmek ve zevk almak için güzel grafikler ve canlı seviye tasarımları.
  • Çevreyi veya görünümü her zamankinden daha eğlenceli hale getirmek için olağanüstü kostümler veya kombinasyonlarla muazzam karakter özelleştirmeleri, hatta daha fazla sorun için arkadaşlarla birleştiğinde.
  • Gerçekçi fizik ve bez bebek efektleri, oyuncuların eğlenmesini teşvik eder, hatta birini önlemek veya haritadan çıkarmak için çeşitli tuzaklardan yararlanma fırsatları yaratır.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.1
1,164,793 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Stumble Guys Mod Apk (Sınırsız) v0.37 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram