Vegas Crime SImulator 2 APK indir
Icon

Vegas Crime SImulator 2 APK indir

Naxeex Ltd
İsim Vegas Crime Simulator 2
Paket ismi com.vegas.crime.sim.two
Yayıncı Naxeex Ltd
Kateogri Aksiyon
Versiyon 2.8.9
Boyut 104
Gereken Sürüm Android 4.4
MOD Özellikleri Unlimited Money
Günceleme Tarihi
Yeraltı imparatorluğu bir kahraman bekliyorVegas Crime SImulator 2, büyük gangster hikayesinin devamıdır. Sokakların kralı bir kez daha meydan okudu. Burada patron olan ceza sokaklarına isp ...
İçindekiler
Rate this post

Vegas Crime SImulator 2, büyük gangsterin hikayesinin devamıdır. Sokakların kralına bir kez daha meydan okunuyor. Burada patronun kim olduğunu suçlu sokaklara kanıtlamalısın. Yeraltı imparatorluğunu çok uzun süre kurdun. Ancak ihanetler ve suç klanlarındaki yeni insanlar işinizi devralmak istiyor. Açık bir 3D dünyaya sahip ücretsiz bir simülatörde, dövüşçünüzün dişlerini göstermesi ve düşmanları püskürtmesi gerekiyor. Silahlı çatışmalar ve kovalamacaların olduğu heyecan verici bir aksiyon oyunu sizi bekliyor. Şehirde yüksek hızlarda yarış. Çok sayıda misyon haydutlarla çatışıyor ve yozlaşmış yetkililerle karşı karşıya geliyor. Giriş çetesine katılın. Yeni bölgelerin kontrolünü elinize alın. Kahramanınızı geliştirin ve büyük mafya unvanını koruyun. Bu şehirde daha da büyük bir ün kazanın. Yeni suç maceralarında şansınızı deneyin.

Önemli görevleri tamamlayın. En önemlileri mini haritada simgelerle işaretlenmiştir. Askeri üs gibi korunan alanlara saldırın ve kendiniz ve kardeşleriniz için çok sayıda silaha sahip olun. Onları içeriden yok etmek için diğer klanlar için çalışın. Çetenizle birlikte hareket edin. Etki alanınızı genişletin.

Günlük bonuslar alın. Her gün tartıya gelin ve son ödüle ulaşın. Günde birkaç kez ücretsiz kristaller alın. 3B bir haritaya dağılmış planlanmamış kaynakları toplayın. Pek çok faydalı şey bulacaksınız: ilk yardım çantası, fişekler, silahlar, vücut zırhı.

Karakterinizin seviyesini sürekli olarak yükseltin. Bu, el becerisi, dayanıklılık ve silah bulundurma gücünü artıracaktır.
Oyun başarıları, çocuğunuzu etkili bir şekilde güçlendirmenize yardımcı olacaktır. İşte becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak başarılardan bazıları:
Araba hırsızı – bir minibüs, SUV, taksi arabası çalın ve bir ödül alın.
Taksi şoförü – 10 dakika boyunca bir taksi sürün ve bir ödül alın.< br>Naxeex – şirket logosuna sahip bir simge koleksiyonu toplayın ve bir ödül kazanın.
Kement – tüm süper kahraman figürlerini toplayın ve bir ödül kazanın.

Vegas Crime SImulator 2, mobil cihazlar için uyarlanmıştır. Oyun kalitesi ayarları, kullanışlı arayüzler, telefon veya tabletlerde oynamanıza olanak tanır. Modern 3D grafikler, iyileştirilmiş ışıklandırma ve görsel efektler kendinizi oyuna kaptırmanızı sağlayacak.

Erkek arkadaşınıza süper güçler verebilirsiniz. Gangsterinizden harika bir süper kahraman yapın. Mağazada şunları satın alabilirsiniz:
Süper tekme – büyük bir kokunun gücüyle tekme.
Süper iniş bir süper kahraman fırsatıdır. Güçlü bir patlama ile bir haydut çetesine inmenizi sağlar.
Haydutunuz için doğru seti yapın. Kombo vuruşlarınız benzersiz olacak.

Küçük adamınız için mağazada her amaç için bir silah var. Havalı toplarınızın seviyesini yükseltin. Sıradan bir otomatik makineyle bile, düşmanlara etkili bir şekilde direnebilirsiniz.

Kahramanınızı kahramanlaştırın. Gerçek bir gangster şık ve havalı görünmelidir. Karakterinizi farklı durumlar için giydirin. Kendi gangster setinizi toplayabileceksiniz. Yüzünüzü gizlemek için bandana ve maske satın alın. Dövüşten önce düşmanlarınızın sizden korkmasını sağlayacak tehditkar kıyafetler oluşturun.

Garajınızda havalı arabalardan oluşan bir koleksiyon toplayın. En sevdiğiniz arabaları çalın ve mağazada benzersiz araçlar satın alın. Şunları satın alabilirsiniz:
Chopper, güçlü bir ayarlı bisiklettir. Bu nadir motosiklet, hızlanma ve yol tutuş için benzersiz performans özelliklerine sahiptir.
SCI-Fi motosikleti – güçlü kahramanınız için uygundur. Modern tasarım ve güçlü motor, şehirde bir kurşun gibi dolaşmanıza olanak tanır.
Canavar kamyon – araziler arası yeteneği artırılmış bir araba. Her yere gitmenize yardımcı olacak ve kendinize zarar vermeden diğer arabaları vurabileceksiniz.
Spor araba – güçlü bir spor araba. Şehrin sokaklarını zevkinize göre sürün.

Büyük ve modern bir 3D şehir her zaman yeni rakipleri çekecektir. Her zaman düşmanlarınızın önünde olmak için güçlü hünerli ve akıllı olmalısınız. Hemen oynamaya başlayın ve eğlenin.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.5
154,412 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Vegas Crime SImulator 2 APK indir
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram